Jesteśmy polską firma zajmująca się kompleksowym wykonaniem brandingu stacji paliw myjni samochodowych konstrukcji stalowych oraz nowoczesnych systemów ogrodzeniowych.

Visual Sp. Z O. O. jest szeroko rozpoznawana jako polski lider w produkcji elementów wchodzących w skład ogólnego brandingu obiektów oraz firma z długoletnim doświadczeniem na rynku stali. Zaufały nam setki firm jak i wielu inwestorów prywatnych . Z roku na rok poszerzamy swoją ofertę, rozwijając nasze autorskie produkty oraz technologię produkcji.

Wszystkie wykonywane przez nas projekty są realizowane ze szczególną starannością w oparciu o indywidualne wymagania i oczekiwania klientów. Możemy pochwalić się zupełnie nowym, szeroko rozbudowanym parkiem maszynowym oraz znakomicie zorganizowanym działem technicznym i logistycznym z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży.

Firma Visual należy do grona polskich producentów reklamy wizualnej dla sektora samochodowych myjni bezdotykowych, stacji paliw zewnętrznego oznakowania budynków oraz stoisk targowych. Wieloletnie doświadczenie oraz dobrze zorganizowana kadra pracowników, pozwala nam na działanie zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Nieustannie pogłębiamy i uzupełniamy wiedzę na temat branży oraz otoczenia w jakim działają podobne podmioty.

Dział handlowy firmy Visual to zespół profesjonalnych doradców, mających na celu przedstawienie Państwu oferty dopasowanej bezpośrednio do Waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Płynność naszych realizacji gwarantują wyspecjalizowane ekipy montażowo-serwisowe oraz własny transport.

Staranność i dbałość o każdy szczegół naszego produktu a także użycie materiałów najwyższej jakości zapewnia otrzymanie unikalnego designu naszych realizacji na skalę międzynarodową.
Koncepcja pełnej koncentracji na Kliencie decyduje o naszym sukcesie i pozwala budować zaufanie oraz długofalowe relacje z partnerami.

Aktualności

Bieżące projekty

Bieżące projekty

VALDI - BUSKO ZDRÓJ Pogoda dopisuje a my nie tracimy czasu Praca idzie pełną parą 20.01.2021

Newsy branżowe

Newsy branżowe

  Produkcja stali w Polsce wyniosła 490 tys. ton we wrześniu 2020 roku, co oznacza spadek o 20,1 proc. r/r, wynika z szacunkowych wyliczeń stowarzyszenia World Steel Association. Narastająco w okresie styczeń-wrzesień produkcja stali wyniosła 5,74 mln ton, tj. o...

Park maszynowy

 • Wypalarka plazmowo-gazowa (obszar roboczy 4000×2000, grubość wypalanych blach do 120 mm),
 • Nożyce gilotynowe do blach (długość 2500, grubość ciętych blach do 4 mm),
 • Ploter frezujący (obszar roboczy 2000×1500),
 • Ploter tnący do folii (długość 1300),
 • Giętarka do tworzyw sztucznych (długość 2500),
 • Piły taśmowe (cięcie profili do 300 mm),
 • Prasa krawędziowa (długość robocza 3200 mm, nacisk 120T),
 • Termoformierka (obszar roboczy 600×700 mm),
 • Wiertarki stołowe,
 • Urządzenia spawalnicze MAG/MIG/TIG,
 • Lakiernia proszkowa (maksymalne gabaryty malowanego detalu 9500x1750x300),
 • Urządzenia transportu bliskiego o udźwigu do 2,5T.