Chat with us, powered by LiveChat

Myjnie bezdotykowe

Oferta firmy Visual skierowana jest w szczególności do producentów urządzeń myjących ale również do osób chcących zainwestować swój kapitał w bezpieczny i dochodowy interes. Współpracujemy z większością liderów z branży z sukcesem stawiając czoła coraz wyższym wymogom związanym z rosnącym zapotrzebowaniem na wygląd obiektu odbiegający od powszechnego standardu. Służymy naszą wiedzą w zakresie kompleksowej realizacji na każdym etapie inwestycji.

KONSTRUKCJE WIAT


Wysokiej jakości elementy stalowe spawane, ocynkowane ogniowo z możliwością dodatkowego malowania proszkowego w systemie Duplex. Zadaszenie z blachy trapezowej lub z łukowym dachem poliwęglanowym. Podsufitka wiaty wykonana z powlekanej blachy trapezowej lub systemowych paneli elewacyjnych. Opcjonalne podświetlenie wiaty profesjonalnymi oprawami LED.

OTOKI


Najbardziej istotne oznakowanie budynku. Wykonane z blachy aluminiowej malowanej proszkowo. Płaskie lub przestrzenne grafiki wykonane z pleksi albo PMMA , podświetlane przy użyciu modułów LEDowych przyciągają uwagę potencjalnego Klienta.

Standardowe wymiary attyk to 400mm do 900mm

ZABUDOWY SŁUPÓW


Lico słupa wykonane z profilowanej blachy aluminiowej, malowanej proszkowo, piktogramy wykonane są z przetłaczanej pleksi z naklejoną folią i podświetlane wewnętrznie za pomocą oświetlenia diodowego LED.

TABLICE KIERUNKOWE


Nośniki ułatwiające lokalizację miejsca wjazdu i wyjazdu, wykonane na bazie profilowanej blachy aluminiowej, zawierające w swej budowie podświetlenie wewnętrznie elementy grafiki. Standardowa wysokość 1.2 metrów.

KRATKI


Jest to dodatkowy element myjni, mający na celu umożliwienie łatwego zamocowania i doczyszczenia chodników samochodowych. Wytworzone na bazie stali ocynkowanej ogniowo lub stali nierdzewnej.

PODESTY


Wykorzystywane na myjniach konstrukcje, mające na celu umożliwienie swobodnego dostępu do wszystkich czyszczonych powierzchni aut dostawczych i ciężarowych. Konstrukcja wytworzona ze stali ocynkowanej ogniowo.

ODBOJE


Element stacji paliw i myjni bezdotykowych, służące zabezpieczeniu zabudowy słupa przed zewnętrznym uszkodzeniem. Wykonane z lakierowanej proszkowo stali.

TRZEPACZKI


Posiadają podobną funkcję jak w przypadku kratek, ich głównym celem jest ułatwienie czyszczenia chodników samochodowych. Wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo z opcją lakierowania w systemie Duplex lub stali nierdzewnej.

LITERY BLOKOWE

Lico wykonane z barwionego pleksi lub PMMA, boki wytworzone są z lakierowanego aluminium. Nośnik wyprodukowany w systemie technologii hermetycznej, podświetlany wewnętrznie przy użyciu modułów diodowych LED. Minimalna wysokość liter to 0.3m – maksymalna 3m.