Chat with us, powered by LiveChat

KIM JESTEŚMY

Wszystkie wykonywane przez nas projekty są realizowane ze szczególną starannością w oparciu o indywidualne wymagania i oczekiwania klientów. Możemy pochwalić się zupełnie nowym, szeroko rozbudowanym parkiem maszynowym oraz znakomicie zorganizowanym działem technicznym i logistycznym z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży.

Firma Visual należy do grona polskich producentów reklamy wizualnej dla sektora samochodowych myjni bezdotykowych, stacji paliw zewnętrznego oznakowania budynków oraz stoisk targowych. Wieloletnie doświadczenie oraz dobrze zorganizowana kadra pracowników, pozwala nam na działanie zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Nieustannie pogłębiamy i uzupełniamy wiedzę na temat branży oraz otoczenia w jakim działają podobne podmioty.

Dział handlowy firmy Visual to zespół profesjonalnych doradców, mających na celu przedstawienie Państwu oferty dopasowanej bezpośrednio do Waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Płynność naszych realizacji gwarantują wyspecjalizowane ekipy montażowo-serwisowe oraz własny transport.

Staranność i dbałość o każdy szczegół naszego produktu a także użycie materiałów najwyższej jakości zapewnia otrzymanie unikalnego designu naszych realizacji na skalę międzynarodową.
Koncepcja pełnej koncentracji na Kliencie decyduje o naszym sukcesie i pozwala budować zaufanie oraz długofalowe relacje z partnerami.