Kariera

Obecnie szukamy osób na stanowiska:

Elektromonter

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych
  • montaż osprzętu, montaż oświetlenia LED

Wymagania:

  • wykształcenie o kierunku elektrycznym lub elektronicznym
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielna organizacja pracy
  • doświadczenie w branży
  • praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • uprawnienia elektryczne SEP 1kV

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia pracy umożliwiające realizację powierzonych zadań
  • możliwość szkoleń branżowych

Ślusarz/Spawacz

  • prace montażowe, naprawcze oraz ślusarskie (w tym cięcie)
  • spawanie elektryczne, spawanie gazowe
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • kontrola jakości wykonywanych elementów
  • praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • uprawnienia spawacza
  • wykształcenie min. zawodowe
  • uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane)
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność dokonywania pomiarów
  • umiejętność obsługi komputera
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: kariera@visualdesign.com.pl